کد خبر: 3797064
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
گروه اجتماعی ــ مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان سمنان، تشکیل کانون‌های فرهنگی ـ هنری را نقطه عطفی در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران دانست.

ایجاد کانون‌های فرهنگی مساجد؛ نقطه عطفی در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا حدادیان، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان سمنان امروز، 20 اسفند در مراسم گرامیداشت و تجلیل از فعالان کانون‌های مساجد استان سمنان یکی از اهداف مهم تشکیل کانون‌های مساجد‌ را جذب جوانان به مسجد با شیوه‌های جدید و بر اساس توجه به ذائقه جوانان دانست و گفت: تشکیل کانون‌های فرهنگی ـ هنری نقطه عطفی در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بود.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت عظیم این کانون‌ها توانسته شبکه به هم پیوسته فرهنگی در سراسر کشور از جمله در شهرهای کوچک و روستاها ایجاد کند عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار اعضا و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با خانواده شهدا همزمان با سالگرد تاسیس کانون‌های مساجد صورت گرفته است.

وی، توزیع کتاب در کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد، بازدید مسئولان استانی را از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اطلاع‌رسانی از برنامه‌های کانون‌های مساجد برشمرد.

یاد آور می‌شود، در استان سمنان قریب ٢٥٠ کانون فرهنگی ـ هنری مساجد فعال است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: