کد خبر: 3801462
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
گروه سیاست و اقتصاد ــ مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از ارسال چهار محموله کمک از سوی این نهاد به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: این اقلام ۴۷۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی را شامل می‌شود.

ارسال بیش از 400 میلیون تومان کمک‌ سمنانی‌ها به مناطق سیل‌زده

به گزارش ایکنا از سمنان، سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان امروز، 18 فروردین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون کمک‌های مردمی با چهار محموله از سوی کمیته امداد استان به مناطق سیل‌زده ارسال‌ شده اظهار کرد: این کمک‌ها رقمی معادل ۴۷۰ میلیون تومان است  که از این مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری و ۲۴۰ میلیون تومان مابقی از طریق کمیته امداد استان سمنان جمع‌آوری‌شده است.

وی ادامه داد: ۶۰ نفر از کارکنان کمیته امداد استان سمنان کمک‌های نقدی خود را به مبلغ شش میلیون تومان به مردم مناطق سیل‌زده اهدا کردند، که بر این اساس این کارکنان با اهدای یک یا دو روز حقوق خود به سیل‌زدگان با آن‌ها ابراز همدردی کردند.

رضوی اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده را شامل ۲۰۸ پتو، ۳۳ تخته فرش و ۵۳ موکت دانست و گفت: اقلام غذایی و آب‌معدنی ارسالی بیش از ۳۷ هزار نوع را در بردارد که از طریق کمیته امداد به مناطق سیل‌زده ارسال‌ شده است.

به گفته وی، یک هزار و یک‌صد دست انواع لباس، ۵۷۷ انواع مختلف لوازم ضروری و تعدادی اجاق‌گاز و تلویزیون به هم‌وطنان سیل‌زده از طریق این نهاد کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان متذکر شد: هم استانی‌ها کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و یا شماره کارت مجازی ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: