کد خبر: 3802822
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
گروه اجتماعی- امام جمعه بسطام با بیان اینکه باید از اعیاد شعبانیه بهره کافی را برد، گفت: ماه شعبان، بهترین فرصت جهت ترویج سیره اهل بیت (ع) به خصوص امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در کنار ترویج سبک زندگی مهدوی و انتظار است.

ماه شعبان؛ بهترین فرصت برای ترویج سبک زندگی مهدوی و انتظار

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام سید علی رضوی نسب،امام جمعه بسطام امروز 22 فروردین با حضور در منازل چند نفر از جانبازان و ایثارگران بخش بسطام با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون زحمات و خدمات ایثارگران، جانبازان و رزمندگان است متذکر شد: جانبازان و ایثارگران دارای شاخصه‌های بارزی هستند که از جمله آن‌ها  خداباوری، ایثار و بصیرت است که رهروی خط ولایت فقیه یک خصوصیت اصلی برای این قشر است.

امام جمعه بسطام با بیان اینکه باید از اعیاد شعبانیه بهره کافی را برد، گفت: ماه شعبان، بهترین فرصت جهت ترویج سیره اهل بیت (ع) به خصوص امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در کنار ترویج سبک زندگی مهدوی و انتظار است.

یادآور می‌شود در این دیدار از جانبازان هشت سال دفاع مقدس مسعود نوروزی، محمدتقی بایزیدی، حسین عبدالهیان، مجید غیاث الدین و محمود حاجی قاسمی جانباز هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام قدردانی شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: