کد خبر: 3835196
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
گروه اجتماعی- معاون امداد و نجات هلال احمر شهرستان گرمسار گفت: هواپیمای آموزشی در ارتفاء 150 متری از سطح زمین دچار حادثه شده و سقوط می‌کند.

سقوط هواپیمای آموزشی در ایوانکی

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از ایسنا رضا عامری،معاون امداد و نجات هلال احمر شهرستان گرمسار امروز 24 مرداد با بیان اینکه هواپیمای آموزشی در ارتفاء 150 متری از سطح زمین دچار حادثه شده و سقوط  کرده است گفت: این سانحه در حدود 300 تا 500متری از فرودگاه افلاک ایوانکی رخ داده است.

وی با اشاره به مرگ هر دو سرنشین این هواپیما یاداور شد: در اثر این حادثه کاپیتان فتحی‌نژاد که 51 سال سن داشته و خانم حسینی‌نژاد که از نیروهای آموزشی بوده جان باختند  که در این راستا هواپیما بعد از برخورد با زمین دچار آتش سوزی شد.

وی ادامه داد:  هر دو سرنشین بعد از سقوط زنده بودند اما به دلیل گیرافتادن در بین لاشه هواپیما نتوانستند خود را نجات دهند و زمانی که ما به محل حادثه رسیدیم متاسفانه هر دو سرنشین جان باخته بودند.

عامری از حضور تیم‌های متعدد امدادی بر سر صحنه خبر داد و افزود: دو تیم امدادی از هلال احمر، یک تیم از آتش نشانی، دو تیم از اورژانس و نیروهای انتظامی به سرعت در محل حضور یافتند. ضمن اینکه فرودگاه نیز دارای یک خودروی آتش نشانی است که این خودرو نیز در محل حادثه حضور و اطفای حریق را انجام داده است.

گفتنی است این سانحه در نزدیکی فرودگاه آموزشی افلاک ایوانکی و در حدود 6 کیلومتری شهر ایوانکی رخ داده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: