کد خبر: 3818270
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
گروه اجتماعی ــ فرمانده انتظامی استان سمنان از کاهش ۱۰ درصدی سوانح فوتی در تعطیلات عید فطر در این استان خبر داد و گفت: این درحالی است که میزان سفر‌ها با رشد ۲۵ درصدی همراه بوده است.

کاهش 10 درصدی سوانح منجر به فوت سمنان در تعطیلات عید فطر

به گزارش ایکنا از سمنان، سردار روح‌الامین قاسمی، فرمانده انتظامی استان سمنان ظهر امروز، 20 خرداد در جمع اصحاب رسانه از کاهش 10 درصدی سوانح فوتی در تعطیلات عید فطر در این استان خبر داد و گفت: این درحالی است که میزان سفرها با رشد 25 درصدی همراه بوده است که در این راستا  تمام امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی در این ایام و تأمین سلامت مسافران بسیج شدند.

به گفته وی، پلیس با به‌کارگیری 80 تیم گشتی، فعال کردن 50 تیم انتظامی به‌صورت کمکی و 90 دستگاه دوربین ثابت و سیار ترافیک محورهای مواصلاتی استان سمنان در این تعطیلات را به‌دقت مورد کنترل و نظارت قرار داد که بر این اساس  حفظ جان مردم و کاهش تصادفات هدف مشترک تمام دستگاه‌هایی است که به‌نوعی با موضوع ترافیک جاده‌ای و درون‌شهری ارتباط دارند.

وی یادآور شد: از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجموعه پلیس‌راه و راهور و دیگر یگان‌های انتظامی که در این مدت همکاری خوب و مؤثری در پیشگیری از سوانح و تصادفات داشتند قدردانی می‌شود و مردم نیز  با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یاری‌گر پلیس در ارتقای نظم و انضباط ترافیکی باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: