کد خبر: 3820968
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
گروه سیاست و اقتصاد- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان اصل مهم پدافند غیرعامل را حفاظت و صیانت از زیرساخت‌ها، برای استمرار خدمات رسانی به مردم در شرایط خطر و بحران برشمرد.

اصل مهم پدافند غیرعامل حفاظت و صیانت از زیرساخت‌هاست

به گزارش ایکنا از سمنان،ایرج کارخایی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان صبح امروز 30 خرداد در جلسه کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان سمنان در استانداری با بیان اینکه کارگروه انرژی یکی از فعال‌ترین و مؤثرترین کارگروه‌های تخصصی پدافند غیرعامل محسوب می‌شود، گفت: زیرساخت‌های حساس، مهم و قابل حفاظت به عنوان پایه‌های اصلی خدمت رسانی به مردم، نیازمند رعایت الزامات و ملاحظات پدافندی برای مصونیت بیشتر هستند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان اصل مهم پدافند غیرعامل را حفاظت و صیانت از زیرساخت‌ها، برای استمرار خدمات رسانی به مردم در شرایط خطر و بحران برشمرد.

کارخایی با بیان اینکه مصون سازی حوزه انرژی در مقابل تهدیدات سایبری از برنامه‌های محوری پدافند غیرعامل است، افزود: استقرار و ایجاد مولدهای برق اضطراری در مراکز حساس و مهم و قابل حفاظت استان به‌صورت جدی باید پیگیری شود.

وی اضافه کرد: هرگونه خلل و آسیب در زیرساخت‌های چون سیستم و شبکه برق می‌تواند پیامدهای تاثیرگذاری به دیگر زیر ساخت‌های خدمات رسان داشته باشد که در این راستا اصل مهم پدافند غیرعامل حفاظت و صیانت از زیرساخت‌ها، برای استمرار خدمات رسانی به مردم در شرایط خطر و بحران است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: