کد خبر: 3828285
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه موقت میامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور به مقوله امیدآفرینی تأکید داشتند لذا ائمه جمعه باید با ترویج نشاط اجتماعی با محوریت دین و قرآن برای امیدآفرینی در جامعه تلاش کنند.

ائمه جمعه با ترویج نشاط اجتماعی جهت امیدآفرینی در جامعه تلاش کنند

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌‌الاسلام علی‌اکبر سایری، امام جمعه موقت میامی امروز، 28 تیرماه در خطبه‌های نماز جمعه این شهربا بیان اینکه ارتباط با جوانان و اختصاص وقت ویژه به جوانان مورد نظر ائمه جمعه باشد، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور به مقوله امیدآفرینی تأکید بسزایی داشتند لذا ائمه جمعه باید با ترویج نشاط اجتماعی با محوریت دین و قرآن برای امیدآفرینی در جامعه تلاش کنند.

وی ادامه داد: نماز جمعه یک نهاد فرهنگی است که در این راستا مغتنم شمردن فرصت نماز جمعه با ارائه خطبه‌های داری محتوای غنی از توصیه‌های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به ائمه جمعه سراسر کشور است.

امام جمعه موقت میامی با تأکید بر اینکه ملت ایران بدنبال صلح است ولی اگر در جایی که دشمن قصد حمله و هجوم به ایران اسلامی داشته باشد مردم در کنار نیروهای مسلح تا پای جان برای حفظ انقلاب اسلامی ایستادگی خواهند کرد، گفت: در هر زمان و مکانی که مردم با وحدت در کنار ولایت فقیه گرد آید ثمره آن، پیروزی خواهد بود و لذا اگر دولتمردان ما با ولایت باشند مردم پای مشکلات ایستادگی خواهند کرد.

سایری یاداور شد: دشمنان و منافقان امروز با جنگ روانی و ماهواره‌ها و فضای مجازی وارد میدان شده‌اند که باید مانند گذشته مراقب و هوشیار بود که بر این اساس منافقان از ابتدای انقلاب برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی برنامه داشتند  که ترور شخصیت‌های اصلی نظام اسلامی از مهمترین برنامه‌های این افراد بود اما با وحدت مردم و نیروهای مسلح در سایه ولایت فقیه روبروشدند.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: