کد خبر: 3855416
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
گروه اجتماعی- فرمانده سپاه ناحیه شاهرود بابیان اینکه ۲۵۰برنامه شاخص طی هفته بسیج در این شهرستان اجرا می‌شود، گفت: محوریت این برنامه‌ها توجه به جوانان است.

اجرای 250 ویژه برنامه هفته بسیج در شاهرود

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی سپاه شاهرود، محمد خوش‌قدم، فرمانده سپاه ناحیه شاهرود شب گذشته 16 ابان در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرای با بیان اینکه ۲۵۰برنامه شاخصدر هفته بسیج در شاهرود برگزار می شود گفت: این برنامه‌ها با حضور و عطرافشانی مزار گلزار شهدا آغاز می‌شود که در ادامه مسیر همچنین دیدار با خانواده‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس برنامه‌ریزی‌شده است.

وی از برگزاری رزمایش شکوه اقتدار و پایداری بسیجیان شاهرود در شاهرود خبر داد و افزود: با توجه به اینکه در چهل‌سالگی انقلاب قرار داریم لذا نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ سالگی بسیج از دیگر برنامه‌های این هفته در شاهرود برپا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود رویکرد بسیج را محرومیت‌زدایی و توجه به مناطق محروم دانست و گفت: برای این منظور گروه‌های پزشکی به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته شهری و روستای اعزام می‌شوند.

خوش‌قدم برگزاری المپیادهای ورزشی در ۵۵ رشته با حضور ۲۰ هیئت ورزشی، رژه موتوری، حضور در نماز جمعه و اجرای تئاتر خیابانی را از دیگربرنامه‌های فرهنگی و ورزشی هفته بسیج برشمرد و گفت: ۲۵۰ دانش‌آموز دختر از این شهرستان ۲۸ آبان ماه با شش دستگاه اتوبوس‌راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور می‌شوند که در این راستا دانش آموزان پسر نیز بهمن‌ماه عازم این مناطق خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: