کد خبر: 3861459
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
گروه اجتماعی ــ استاندار سمنان با بیان اینکه افرادی که صاحب ایده و برنامه هستند و فکر می‌کنند که برنامه‌هایشان می‌تواند سبب توسعه شهرستان‌ها شود، پای در عرصه انتخابات بگذارند، گفت: وقتی برنامه‌ها بیشتر باشد، مردم اختیار عمل بیشتری برای انتخاب شخص بهتر پیدا می‌کنند.

صاحبان ایده و برنامه وارد عرصه انتخابات شوند

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی استانداری، علیرضا آشناگر، استاندار این شهر ظهر امروز، 12 آذرماه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان سمنان، گفت: طبق بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد که تعداد افراد ثبت‌نام‌‌کننده در انتخابات مجلس شورای اسلامی نسبت به سال گذشته خیلی خوب بوده است و تا روز گذشته ۱۹ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه آمادگی کامل برای ثبت‌نام همه مراجعه‌کنندگان وجود دارد، افزود: کسانی که صاحب ایده و برنامه هستند و فکر می‌کنند که برنامه‌ها و ایده‌هایشان می‌تواند باعث توسعه شهرستان‌ها شود، پای در این عرصه بگذارند.

به گفته آشناگر، ثبت‌نام کردن افرادی که می‌توانند برای جامعه مفید باشند، می‌تواند به افزایش حضور مردم در پای صندوق‌های رأی کمک کند. وقتی برنامه‌ها بیشتر باشد، مردم اختیار عمل بیشتری برای انتخاب شخص بهتر پیدا می‌کنند.

این مقام عالی استان با تأکید بر اینکه  امروز صبح تا این ساعت نیز یک نفر دیگر ثبت‌نام کرده، افزود:‌ یعنی در مجموع تاکنون ۲۰ نفر برای نامزد شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان ثبت‌نام کردند.

استاندار سمنان افزود: معمولاً متقاضیان سعی می‌کنند برای ثبت‌نام در انتخابات در روزهای آخر ورود پیدا کنند که این تبدیل به سنت شده اما بارها اعلام کرده‌ایم افراد در روزهای نخست برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

آشناگر متذکر شد: امیدواریم با توجه به رفتار انتخاباتی مردم استان سمنان که همیشه بیشتر از نرم کشوری پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کرده‌اند، این دور هم حضورشان چشمگیر و پرشور باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: