کد خبر: 3872025
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
گروه اجتماعی ــ نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی باید اخلاص را تقویت کنند، گفت: هنر مداحان و هیئت‌های مذهبی باید بر این اساس باشد تا افرادی را که از روی جهالت و نادانی از این مجالس فاصله‌دارند در کشتی ولایت سوار شوند.

هیئت‌های مذهبی، اخلاص را تقویت کنند

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از دفتر امام جمعه این شهر، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی، عصر روز گذشته 25 دی در دیدار هیئت‌های مذهبی بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی مصداق این حدیث هستند که عاشورا و مجالس را در شادی و مصیب‌ها گرم نگه می‌دارند، گفت: بهترین مدال افتخار خدمت به عاشقان ائمه اطهار (ع) است.

وی ادامه داد: هیئت‌های مذهبی باید اخلاص را تقویت کنند، که در این راستا هنر مداحان و هیئت‌های مذهبی باید بر این اساس باشد تا افرادی را که از روی جهالت و نادانی از این مجالس فاصله‌دارند در کشتی ولایت سوار شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه اگر یک نفر داخل این کشتی شود بهتر ازآنچه هست خورشید بر او می‌تابد، متذکر شد: جوانان پاک به خدا نزدیک‌تر هستند، لذا باید به هر وسیله‌ای کاری کرد که راه ولایت توسعه‌یافته و افراد بیشتری وارد کشتی امام حسین (ع) شوند.

امام جمعه سمنان با تأکید بر اینکه ولایت مسئله مهمی است زیرا انسان بدون محبت و ولایت هیچ‌چیز نیست، گفت: باید حسینی بود و حسینی زندگی کرد لذا در این راه مسئولیت هیئت‌های مذهبی خطیر و بسیار بزرگ است که می‌بایست برای تبیین این راه تلاش کنند.

آیت الله شاهچراغی بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی خادمان و عاشقان امام حسین (ع) هستند، افزود: هیئت‌های مذهبی باید در ایام سوگواری فاطمیه برنامه‌های خوبی را داشته باشند چراکه غیر از ائمه اطهار (ع) فریادرس و دادرسی نیست و راه ولایت از این گذر می‌گذرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: