کد خبر: 3886405
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه هرکس در خانه اهل بیت(ع) را بزند، دست خالی باز نمی‌گردد، گفت: مردم توسل به اهل بیت(ع) را برای شکست بیماری کرونا فراموش نکنند.

مردم توسل به اهل بیت (ع) را برای شکست بیماری کرونا فراموش نکنند

به گزارش ایکنا از سمنان،به نقل از دفتر امام جمعه مهدی‌شهر حجت‌السلام محمد بارانی، امام جمعه مهدی‌شهر امروز 28 اسفند در سخنرانی مجازی خود برای مردم مهدی‌شهر با بیان اینکه برای رفع گرفتاری‌ها باید به همه وسایلی که خداوند فرموده است متصل شویم، اظهار کرد: اهل‌بیت (ع) گفته‌اند که ما وسیله در خانه خدا هستیم.

وی با تاکید بر اینکه همه اهل‌بیت (ع) این گونه هستند باید به آنها توسل کرد تا در خانه خدا را زد متذکر شد: روایتی از آیت‌الله بهجت (ره) است که بر این اساس من زمانی به حرم امام رضا (ع) رفتم و ایشان ۱۰ نکته به بنده گفتند که یکی از آن‌ها این بود که چه کسی به ما پناه آورد و ما او را پناه ندادیم و دست خالی او را برگرداندیم؟

بارانی ادامه داد: آیا وقت آن نرسیده که ما به ولی‌نعمتمان یعنی امام رضا (ع) امام مهربانی‌ها توسل جوییم؟ که در این راستا ما وقتی به حرم امام هشتم می‌رویم می‌گوئیم السَلامُ عَلیکَ اَیها الاماِم الرَئوف لذا باید از او بخواهیم چرا که هرچه داریم از او است.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه باید بخواهیم که انشاالله این ویروس کرونا در کشورمان تضعیف شود و مردم ما شفا یافته و نجات پیدا کنند افزود: باید به اهل‌بیت (ع) و امام رضا (ع) توسل کرد و از دور برای ایشان صلوات فرستاد. مردم کافی است دفتر شفا یافتگان امام رضا (ع) را مشاهده کنند از کشیش ایتالیایی که سرطان خون داشت تا بیماران صعب العلاجی که درمان شدند و این‌ها وسایل ارزشمندی برای زدن در خانه خدا هستند.

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه باید همه از اهل‌بیت (ع) و امام رضا (ع) بخواهیم تا پناهمان دهد، ابراز کرد: باید توسل کرد تا مشکلات به زودی رفع شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: