کد خبر: 3900902
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد.

سمنان رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی کسب کرد

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی استانداری، منوچهر فخری، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان صبح امروز، 3 خرداد در گفت‌وگوی مجازی با خبرنگاران با اشاره به اینکه  این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد، گفت: ۸۳ درصد اهداف دولت توسط استانداری سمنان محقق شده که این شاخص مطلوبی برای دریافت این عنوان برتر بود.

وی ادامه داد: جشنواره شهید رجایی بر اساس مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار می‌شود، استان سمنان در این دوره از جشنواره شهید رجایی در کنار استانداری‌های لرستان و فارس به‌عنوان سه استانداری برتر کشور معرفی شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با بیان اینکه نتایج ارزیابی‌های انجام‌شده در جشنواره شهید رجایی با یک سال تأخیر اعلام می‌شود، متذکر شد: با توجه به شرایط عمومی کشور، ارزیابی‌های مرتبط با سال ۹۷ در بهار سال جاری اعلام شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: