کد خبر: 3955464
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان از آغاز جشن نیکوکاری و جمع‌آوری کمک‌های مردمی در آستانه سال جدید خبر داد و گفت: این رویداد کمکی برای دستگیری از نیازمندان در سال جدید است.

آغاز جشن نیکوکاری در سمنان با «شعار عیدی برای همه»

به گزارش ایکنا از سمنان، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عصر روز گذشته، 3  اسفند در جمع خبرنگاران از آغاز فرآیند جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: کد دستوری *۸۸۷۷*۰۲۳# از اول بهمن‌ماه به‌طور ویژه برای این رویداد بزرگ، فعال‌شده و آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار استان برای کمک به نیازمندان و مددجویان در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ است.

وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط ویژه ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا برگزاری جشن نیکوکاری زودتر از موعد سال‌های قبل و با تأکید بر روش‌های الکترونیکی آغازشده است.

قوسی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری امسال هم مانند سال‌های قبل در سه روز سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم اسفندماه به ترتیب ویژه مدارس و دانش‌آموزان، سطح شهر و مصلاهای نماز جمعه برگزار می‌شود گفت: برپایی این پایگاه‌ها به شرایط مربوط به محدودیت‌های کرونایی و نظر مراجع ذی‌ربط وابسته است.

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان به جمع‌آوری ۹,۵ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم در جشن نیکوکاری سال گذشته اشاره کرد و افزود: پیش‌بینی ۱۳.۵ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی در سال جاری پیش بینی شده است.

قوسی یادآور شد: علاوه بر کد دستوری #۰۲۳*۸۸۷۷*،شماره کارت ۶۰۳۷-۹۹۷۹-۵۰۰۰-۹۳۳۳ نزد بانک ملی ایران، پایگاه اینترنتی emdad.ir و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ نیز برای مشارکت در جشن نیکوکاری در اختیار مردم نیکوکار استان سمنان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: