کد خبر: 3962135
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با ارسال بخشنامه‌ای نحوه فعالیت دستگاههای اجرایی استان و حضور کارکنان در محل خدمت را در طی هفته آینده اعلام کرد.

نحوه حضور کارکنان ادارات سمنان با وضعیت جدید کرونایی

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، فاطمه منصوری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با ارسال بخشنامه‌ای به مدیران کل دستگاههای اجرایی استان با اعلام وضعیت رنگ‌بندی نارنجی برای سمنان، شاهرود و دامغان و نیز وضعیت رنگ‌بندی زرد کرونایی برای سایر شهرستان های استان اعلام کرد: وضعیت حضور کارکنان دستگاههای اجرایی در هفته آتی از ۱۴ فروردین لغایت ۲۰ فروردین منطبق با وضعیت جدید اعلام شده برای هر شهر و رعایت بند چهارم بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ است.
وی ادامه داد: بر این اساس دستگاه‌های اجرایی مستقر در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و دامغان با وضعیت نارنجی حضور تا دو سوم کارکنان دستگاههای ارائه‌دهنده خدمات ضروری و مرتبط با خدمات اساسی در محل کار با تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه ضروری بوده و حضور کارکنان سایر دستگاههای اجرایی استان نیز تا ۵۰ درصد تعیین می‌شود.
منصوری در مکاتبه خود با مدیران کل دستگاههای اجرایی آورده است: در هفته آتی کلیه ماموریت‌های اداری غیر ضروری لغو و تشکیل جلسات با رعایت الزام‌های فضای سربسته حداکثر با ۲۰نفر مجاز است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در مورد فعالیت دستگاههای اجرایی شهرستان‌های استان که وضعیت رنگ‌بندی زرد کرونایی قرار دارند یادآور شد: حضور تمامی کارکنان ادارات و دستگاههای ارائه‌دهنده خدمات ضروری و مرتبط با ماموریت‌های اساسی در این شهرستان‌ها در طی هفته آینده الزامی بوده و در سایر دستگاههای اجرایی نیز باید با دو سوم کارکنان خود خدمات مورد نیاز مردم را ارائه کنند.
وی افزود: ماموریت‌های غیر ضروری کارکنان دولت در طی هفته آینده در این شهرستان ها نیز لغو و برگزاری جلسات در فضای بسته نیز با رعایت کلیه ضوابط و الزامات حداکثر تا سقف ۳۰ نفر مجاز خواهد بود.

منصوری آخرین گزارش ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان، شهرستان‌های میامی، آرادان، مهدیشهر، گرمسار و سرخه در وضعیت زرد، و سه شهرستان سمنان، شاهرود و دامغان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: