کد خبر: 3962564
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بر ضرورت اجرای طرح‌های بازسازی عتبات عالیات تأکید کرد و گفت: ساماندهی گروه‌های تخصصی برای بازسازی عتبات عالیات امری ضروری است.

اجرای طرح‌های بازسازی عتبات عالیات تسریع شود

به گزارش ایکنا از سمنان، آیت‌الله شاهچراغی، نماینده ولی‌فقیه در استان عصر روز گذشته 15 فروردین در جمع اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با بیان اینکه ساماندهی گروه‌های تخصصی برای بازسازی عتبات عالیات امری ضروری است گفت: حضور پررنگ مردم و علاقه‌مندی آنان برای کمک به بازسازی حرم امامان در عتبات عالیات مردم ولایتمدار استان سمنان عاشق اهل‌بیت (ع) بوده و همواره در اجرای طرح‌های کمک به بازسازی عتبات عالیات نقش پررنگی داشتند.

وی با اشاره به اینکه آحاد مردم این استان آمادگی برای کمک به بازسازی عتبات عالیات را دارند؛ گفت: روستائیان استان برای کمک به بازسازی حرم شریف امامان در عتبات عالیات آمادگی لازم را دارند.

جبار دوست‌محمدیان، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با تاکید بر اینکه بیش از 90 درصد تعهدات ستاد عتبات عالیات در زمینه بازسازی محقق شده  یادآور شد: سال گذشته طرح‌های مختلفی در زمینه بازسازی و ساخت در عتبات عالیات اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه امسال اجرای پروژه‌های مختلفی در بازسازی عتبات عالیات به استان سمنان واگذار شده اظهار کرد: ساخت درب امامین عسکرین در سامرا به این استان سمنان واگذار شده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یادآور شد: با کمک مردم و همچنین خیران طرح‌های واگذار شده در زمینه بازسازی و ساخت در عتبات عالیات به‌خوبی اجرایی شود.

دوست‌محمدیان با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان در محورهای جمع‌آوری نذورات، مواکب و اعزام نیروهای تخصصی فعالیت دارد و اقدامات متعددی را انجام داده افزود: استان سمنان همچنین در زمینه نذورات در سطح کشور رتبه برتر را کسب کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: