کد خبر: 3962951
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان سمنان از اجرای رواق کارآفرینی توسط ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در سمنان خبر داد و گفت: این طرح توسط تمام کانون‌های کشور و در ذیل شبستان نوآوری ایجاد شده است.

اجرای طرح «رواق کارآفرینی» در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان امروز 18 فروردین از اجرای طرح «رواق کارآفرینی» توسط ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در سمنان خبر داد و گفت: این طرح توسط تمام کانون‌های کشور و در ذیل شبستان نوآوری ایجاد شده است.

وی یکی از اهداف رواق کارآفرینی را آموزش کارآفرینی دانست و افزود: این مهم با تهیه محتوای آموزشی و بارگذاری آن در سامانه بچه‌های مسجد دنبال شد.

موسوی با اشاره به اجرای طرح ملی ایران قوی اظهار کرد: کانون فرهنگی هنری اهل بیت (ع) بیارجمند سال گذشته در رواق کارآفرینی رتبه شایسته تقدیر را کسب کرد.

وی با تأکید بر اینکه فعالیت‌های کانون‌های مساجد مظهر بالندگی فرهنگی در مساجد است یادآور شد: توجه ویژه به مسائل تربیتی یکی از برکات مهم این مرکز فرهنگی در مساجد خواهد بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان گفت: طرح ملی ایران قوی در گام دوم انقلاب اسلامی با ایجاد بستر مشارکت و نقش آفرینی، رقابت سالم، تولید و اشتراک محتوا، هماهنگی و انسجام فعالیت کانون‌ های فرهنگی هنری مساجد کشور، تلاش کرد برای تقویت مؤلفه‌‌های استحکام فرهنگی نظام اسلامی بر محور مسجد، گام بردارد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان سمنان، از افتخارآفرینی کانون فرهنگی هنری اهل بیت (ع) بیارجمند در رواق کارآفرینی ذیل طرح ملی «ایران قوی» خبرداد وگفت: این کانون رتبه شایسته تقدیر را کسب کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: