کد خبر: 4041110
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه بیش از 20 هزار نفر از جوانان در 266 کانون فرهنگی و هنری استان سمنان عضویت دارند گفت: سامانه فهما با هدف ساماندهی فعالیت‌های این کانون‌ها ایجاد و راه‌اندازی شده است.

فعالیت 266 کانون فرهنگی و هنری مساجد در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، فرشید فلاح، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان امروز 16 اسفند در دیدار مدیران و مسوولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه این کانون‌ها در سال‌های اخیر با الکترونیکی شدن فعالیت‌های آنها، بهتر به فعالیت پرداخته‌اند گفت: بیش از 20 هزار نفر از جوانان در 266 کانون فرهنگی و هنری استان سمنان عضویت دارند.

وی با اشاره به اینکه سامانه فهما با هدف ساماندهی فعالیت‌های این کانون‌ها ایجاد و راه‌اندازی شده یادآور شد: فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری در این سامانه مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج فعالیت‌های این کانون‌ها نیز بهتر رصد و مورد قضاوت قرار می‌گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به امر خطیر جهاد تبیین نیز اشاره کرد و افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیز در این عرصه می‌توانند نقش فعالتری را در مساجد ایفا نمایند.

به گفته وی؛ برای پیگیری امور کانون‌ها در استان دو نماینده ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در شهرستانهای شاهرود و دامغان تعیین و فعال شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: