کد خبر: 4046671
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

فرمانده سپاه استان سمنان گفت: در طرح بهار خدمت 650 گروه جهادی در عرصه‌های مختلف خدمت‌رساني نقش‌آفريني کردند

خدمت‌رسانی 650 گروه جهادی در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، حميد دامغانی، فرمانده سپاه استان سمنان امروز 15 فروردین در جلسه جمع‌بندی اعزام گروه‌های جهادی در ايام نوروز گفت: در طرح بهار خدمت در ايام نوروز که توسط مجموعه سپاه و بسيج در سطح استان برنامه‌ريزی شد با هماهنگی با فرمانداران و دستگاه‌های اجرايی استان در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی، بيش از 6هزار نفر بسيجی جهادگر در قالب 650گروه جهادی در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی نقش‌آفرينی کردند.

دامغان با تاکيد بر عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی گروه های جهادی گفت: تهيه بسته‌های معيشتی، برگزاری ايستگاه‌های صلواتی ،اسکان زائران رضوی و همچنين فعاليت‌های جهادی و عمرانی در کنار برپايی نمايشگاه‌های اقتصاد مقاومتی در سراسر استان از جمله برنامه‌های اجرا شده توسط جهادگران بسيجی در طرح بهار خدمت است.

فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری کمک به مردم مظلوم يمن گفت: از اقدامات شاخص در طرح بهار خدمت در سطح استان سمنان جمع‌آوری کمک به مردم مظلوم يمن است که تاکنون بالغ بر 240ميليون تومان کمک‌های مردمی توسط خيرين استان سمنان جمع‌آوری شده که اين طرح تا پايان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

دامغانی افزود: در ايام نوروز سال جاری توسط گروه‌های جهادی بسيج به بيش از 16هزار نفر از مسافران و زائران رضوی در سطح استان سمنان خدمت رسانی انجام شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: