کد خبر: 4051582
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷

سرپرست فرمانداری سمنان گفت: فعالیت ۱۳ شرکت دانش‌بنیان در شهرستان سمنان موجب اشتغالزایی برای ۷۵ نفر شده است.

اشتغالزایی13 شرکت دانش‌بنیان سمنانی برای ۷۵ نفر

به گزارش ایکنا از سمنان، حسن اقوامی‌پناه، سرپرست فرمانداری سمنان، دوم اردیبشهت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فعالیت ۱۳ شرکت دانش‌بنیان در شهرستان سمنان موجب اشتغالزایی برای ۷۵ نفر شده است، گفت: رویکرد مسئولان در شهرستان سمنان صرفا توسعه کمی تعداد واحدهای دانش‌بنیان‌ نیست و رفع مشکلات واحدهای موجود نیز با اهتمام ویژه دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: بازاریابی و فروش‌ محصول، دو مشکل اساسی واحدهای دانش‌بنیان در شهرستان سمنان است که رفع این مشکل با استفاده از ظرفیت پارک اقتصاد دیجیتال دنبال می‌شود.

سرپرست فرمانداری سمنان با تأکید بر اینکه رفع مشکلات واحدهای دانش‌بنیان در این شهرستان با همراهی و کمک دولت سیزدهم به‎منظور تحقق شعار سال با اولویت دنبال می‌شود، یادآور شد: تقویت و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری، رفع معضل بیکاری دانش‌آموختگان و اشتغالزایی مورد توجه ویژه است.

اقوامی‌پناه با بیان اینکه ۷۰ شرکت دانش‌بنیان در استان سمنان وجود دارد، یادآور شد: استفاده از فناوری و دانش‌های نوین نقش مهم در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها دارد و از این‌رو توسعه دانش‌بنیان‌ها در استان سمنان با اهتمام دنبال می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: