کد خبر: 4058949
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه ۴۴ گروه جهادی برای مقابله با اخلال‌گری اقتصادی و تنظیم‌ بازار در استان فعالیت دارند، گفت: این‌ گروه‌ها ناظر بر بازار هستند.

فعالیت 44 گروه جهادی علیه اخلال‌گری اقتصادی در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، حمید دامغانی، فرمانده سپاه استان سمنان، عصر روز گذشته، یکم خرداد در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با اجرای طرح اصلاح نظام اقتصادی و مردمی‌سازی یارانه‌ها در کشور، گروه‌های جهادی بسیج اصناف استان سمنان در عرصه مبارزه با اخلالگران اقتصادی و ایجاد ثبات در بازار وارد میدان شده و در سراسر استان سمنان با سازماندهی ۴۴ گروه جهادی نقش آفرینی می‌کنند.

وی  با بیان اینکه فعالیت این گروه‌های جهادی بسیج اصناف و انجام بازرسی در حوزه واحدهای صنفی برای کنترل بازار خواهد بود افزود: معتقد هستیم نظارت بیشتر و کنترل بیشتر در بازار، تثبیت قیمت‌ها را در پی خواهد داشت.

فرمانده سپاه استان سمنان هدف از اجرای این طرح را ایجاد ثبات اقتصادی و کم کردن تنش در بازار دانست و گفت: آموزش‌های لازم در شهرستان‌ها توسط دستگاه‌های ذیربط به گروه‌های جهادی بسیج اصناف داده شده و بعد از آموزش بکارگیری در سطح بازار صورت گرفته است.

دامغانی با تأکید بر اینکه این گروه‌های جهادی شامل ۱۳۰ نفر از جهادگران آموزش دیده است، یادآور شد: هدف از این طرح برخورد با بازاریان نیست، بلکه کمک به بازاریانی است که صادقانه فعالیت می‌کنند و دنبال کسب روزی حلال هستند، اما با کسانی که با اقداماتی چون گران‌فروشی و احتکار کالا به دنبال ایجاد اخلال در امرار معاش مردم هستند قطعاً برخورد جدی خواهد شد.

به گفته وی امروز ما در میدان مبارزه یک جنگ ترکیبی تمام عیار با دشمنان این انقلاب قرار داریم و رسانه‌های معاند و برخی از عوامل داخلی دشمن در تلاش هستند تا با مسموم‌سازی فضای روانی جامعه القای یأس و ناامیدی در بین مردم کنند که به فضل الهی با تکیه بر عناصری مانند جهاد تبیین و بصیرت انقلابی مردم، بدخواهان این نظام همچون گذشته ناکام خواهند ماند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: