کد خبر: 4059314
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه سیره شهدا باید در همه امور کشور جاری باشد، گفت: اقدامات موثر با تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت در حال انجام است.

سیره و تفکر شهدا در همه امور کشور جریان یابد
به گزارش ایکنا از سمنان، سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان، صبح امروز سوم خرداد در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان سمنان در مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس سمنان با اشاره به اینکه حماسه سوم خرداد و فتح خرمشهر، سالروز رشادت و جانفشانی مردم غیور ایران است، اظهار کرد: امروز باید قدردان امنیت موجود در کشور برگرفته از رشادت و دلیری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشیم.
 
وی ادامه داد: خرمشهری که توسط دشمن تصرف شد، با جانفشانی، شجاعت و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس بدون هیچ‌گونه واگذاری امتیازی فتح شد و ملت ما اجازه ندادند حتی وجبی از خاک ایران عزیز به دست بیگانگان بیفتد.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه معنویت حاکم بر جبهه‌های جنگ، نعمت رهبری، ولایت و ولایت مداری رزمندگان و وحدت بین نیروهای مسلح، سه عامل موفقیت آزاد سازی خرمشهر بود، یادآور شد: امروز باید همین رویه بر کشور حاکم باشد تا با بهره‌گیری از آن بتوان در همه امور بر دشمن غلبه و پیروز میدان شد.

این مقام عالی استان با اشاره به اینکه زندگی و تفکر شهدا در همه امور جاری کشور جریان داشته باشد، یادآور شد: خوشبختانه امروز با تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت، کارها و اقدامات مختلف، ارزشمند و مطلوبی در حال انجام است.

به گفته هاشمی؛ ۸۵ شهید والامقام متعلق به استان سمنان در حماسه آزادسازی خرمشهر نقش آفرینی کردند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: