برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهدای روحانی در شاهرود
کد خبر: 4060089
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹

برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهدای روحانی در شاهرود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهدای طلبه و روحانی استان سمنان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 113 تابلو از شهدای طلبه و روحانی استان سمنان به نمایش گذاشته شده است.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهدای روحانی سمنان در شاهرود
به گزارش ایکنا از سمنان، محمدتقی یزدی، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود امروز 7 خرداد در حاشیه مراسم اجلاسیه 113 شهید طلبه و روحانی استان سمنان از برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهدای روحانی استان سمنان در شاهرود خبر داد و افزود: این نمایشگاه مورد بازدید مسئولان کشوری، لشکری و اقشار مختلف مردم در این اجلاسیه قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه یکی از مولفه‌های تداوم انقلاب اسلامی در گرو حرکت جهادی است، گفت: اقدامات انجام شده در نمایشگاه، برپایی غرفه فرهنگی شامل کتابها، تالیفات، پژوهشهای شهدای روحانی و اثاری از عالمان مجاهد استان سمنان و همچنین وصیت نامهها، دلنوشتهها و زندگی نامه شهدا در قالب مکتوب و نرم افزاری است.
 
وی به وجود ۱۲۰ شهید روحانی در استان سمنان اشاره کرد و گفت: کنگره شهدای روحانی استان سمنان امسال در شاهرود برگزار شد.
 
رونمایی از کتاب صوتی زندگینامه شهدای روحانی استان توسط رادیو سمنان، مداحی اهل بیت با حضور ۲ شهید گمنام از عملیات کربلای ۴ و ۵ از دیگر برنامه‌های این اجلاسیه بود.
انتهای پیام
captcha