برگزاری ۱۰۰ ویژه‌برنامه ارتحال امام خمینی(ره) در ۱۰۰ مسجد سمنان
کد خبر: 4060097
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

برگزاری ۱۰۰ ویژه‌برنامه ارتحال امام خمینی(ره) در ۱۰۰ مسجد سمنان

رئیس کارگروه فرهنگی و اطلاع‌رسانی ستاد استانی ارتحال امام راحل(ره) گفت: با مشارکت و همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در 100 مسجد استان در این ایام، 100 برنامه نکوداشت سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) را برگزار می‌کنند.

برگزاری 100 برنامه ارتحال امام خمینی (ره) در 100 مسجد سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح،  رئیس کارگروه فرهنگی و اطلاع‌رسانی ستاد استانی ارتحال امام راحل (ره)، امروز 7 خرداد از برنامه‌ریزی برای برگزاری آیین‌های گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی در 100 مسجد این استان خبر داد.

وی افزود: در برنامه‌ریزی دستگاه‌های فرهنگی استان سمنان برای بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی تلاش شده تا برنامه‌ها از خلاقیت و نوآوری و با هدف جذب بیشتر جوانان و نوجوانان همراه باشد.

فلاح با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده در هر شهر حداقل 10 مسجد در برگزاری برنامه‌های بزرگداشت ایام‌الله 14 و 15 خرداد همکاری و مشارکت نمایند اظهار کرد: با مشارکت و همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در 100 مسجد استان در این ایام،  100 برنامه  نکوداشت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) را برگزار می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تأکید بر همکاری شهرداری‌ها، تبلیغات اسلامی و دستگاههای فرهنگی در برگزاری این برنامه‌ها افزود: امسال پس از دو سال در ایام سالگرد امام راحل(ره) شاهد کاهش شیوع بیماری کرونا هستیم و زمینه برای برگزاری برنامه‌های بزرگداشت این ایام فراهم است.

 

انتهای پیام
captcha