کد خبر: 4067902
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵

اعتماد مردم را با رفتار اسلامی افزایش دهیم

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی سمنان ایجاد اعتماد عمومی نسبت به حاکمیت و پلیس انقلابی را از مهم‌ترین مطالبات رهبر انقلاب دانست و گفت: با رفتار اسلامی باید سطح اعتماد مردم را افزایش دهیم.

کمبودها با کار جهادی و انقلابی جبران شود

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام قاسم نوروزپور، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان عصر روز گذشته 10 تیر در جمع کارکنان ستاد انتظامی استان سمنان گفت: کار جهادی و کار انقلابی، عملی است که با توقع کم و کار زیاد محقق می‌شود، هزینه کم و کار زیاد معامله‌ با خداست اما شهدا جان خود را با خدا معامله کردند.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص کار جهادی، اهمیت و جایگاه جهت‌گیری و کار جهادی اظهار کرد این موضوع بیانگر این است که با کارهای جهادی و انقلابی کشور به رشد و بالندگی دست پیدا خواهد کرد.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان  ادامه داد: به تبع آن فراجا نیز می‌تواند با کار انقلابی و جهادی کارکنان متدین خود، مأموریت‌های محوله را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا رضایت خداوند و رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

 وی در معرفی مؤلفه‌های اخلاقی متذکر شد: ایجاد اعتماد عمومی در مردم نسبت به حاکمیت و پلیس انقلابی از مهم‌ترین مطالبات رهبر انقلاب از پلیس در تراز انقلاب اسلامی است و ما به عنوان سربازان ولایت نباید از اجرای منویات فرماندهی کل قوا از هیچ تلاشی فرو گذار نماییم و با رفتار اسلامی، سطح اعتماد مردم را افزایش دهیم.

نوروز پور کارآمدی و پلیس پاسخگو را از دیگر مؤلفه‌های ارزش‌های اخلاقی برشمرد و گفت: در هر شرایطی باید بتوانیم در مطالبات به حق و قانونی مردم پاسخگو باشیم و کمبودها نمی‌تواند دلیلی برای عدم انجام وظایف به ویژه در قبال مردم باشد و کاستی‌ها رافع مسئولیت نیست و باید با کار جهادی و انقلابی کاستی‌ها و کمبودها جبران شود.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان خطاب به مأموران ناجا گفت: اگر فردی به شما مراجعه کرد و برای رفع مشکلاتش از پلیس درخواست کمک کرد، در اولین برخورد، رفتار حکیمانه و دور از غرور می‌تواند بخشی از مشکلات روانی رفع کند لذا پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید بارقه امید و اخلاق مداری را هر روز در درون سازمانی و در تعامل با شهروندان زنده کند و این همان رمز موفقیت است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha