کد خبر: 4068152
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۶

کارگروه جهاد تبیین در سمنان راه‌اندازی شد

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان از راه‌اندازی نخستین کارگروه جهاد تبیین خبر داد.

جهاد تبیین از شئون مردمی‌سازی مسائل فرهنگی جامعه است

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام محمد نوروزی‌فرد، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان، عصر روز گذشته، 11 تیر در حاشیه برگزاری نشست جهاد تبیین در مجتمع ولایت سمنان، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین را فریضه‌ای فوری تبیین کردند اظهار کرد:  این رسالت افرادی است که دل در گرو آرمان‌های انقلاب دارند و تکلیفی بر دوش آنان محسوب می‌شود تا درباره جهاد تبیین نقش‌آفرینی کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان با بیان اینکه جهاد تبیین از شئون مردمی‌سازی مسائل فرهنگی جامعه است، ادامه داد: هر کجا که مردم به میدان آمده و نقش‌آفرینی کردند، توانستیم مشکلات بزرگی را حل کنیم.

به گفته وی در شهرستان سمنان پیش‌بینی شده تا پیگیر شکل‌گیری کارگروه جهاد تبیین باشیم و از همه فعالان و دغدغه‌مندان و نخبگان شهرستان دعوت خواهیم کرد که در این کارگروه کمک حال ما باشند خوشبختانه این اتفاق با حضور حجت‌الاسلام راجی رقم خورد و توانستیم شاهد نخستین برنامه کارگروه جهاد تبیین در سمنان باشیم.

حجت الاسلام نوروزوی فرد با تأکید بر اینکه جهاد تبیین چشم‌انداز و راهبرد دقیقی دارد که باید در کارگروه تبیین شود، گفت: هم‌افزایی بین بخشی و بین ادارات می‌تواند در زمینه جهاد تبیین مؤثر باشد تا به هدف‌گذاری که مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است، برسیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :