کد خبر: 4068167
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی علیه کرونا در مناسبت‌ها

استاندار سمنان گفت: استفاده از ماسک‌ و رعایت فاصله اجتماعی همچنان تا ریشه‌کنی‌ کامل ویروس کرونا به ویژه در مناسبتها مدنظر باشد.

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی علیه کرونا در مناسبت‌ها
به گزارش ایکنا از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان شب گذشته 11 تیر در نشست ستاد استانی پیشگیری و مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان در سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری با بیان اینکه طی یکماه‌ گذشته مراجعات بیماران کرونایی به مراکز درمانی کاهش پیدا کرد گفت:  فوت و بستری بر اثر ابتلا به کرونا در آی سی یو در استان نداشتیم. 
 
وی ادامه داد: جشنهای دهه امامت و ولایت نیز ضرورت دارد تا بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار و آیین‌نامه های بهداشتی با جدیت مورد توجه و رعایت قرار گیرد.
 
استاندار سمنان با اشاره به اینکه کسانیکه قصد حضور در راهپیمایی اربعین‌ حسینی را دارند، اهتمام داشته باشند تا شرایط لازم‌ بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی کشوری را در بحث واکسن مد نظر قرار دهند اظهار کرد: 
با توجه‌ به فرارسیدن فصل تابستان و گرمای شدید، ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه آب، مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از بروز بیمار های‌ مرتبط با این فصل در دستور کار قرار داشته باشد.
 
این مقام عالی استان افزود: در بحث تشویق و ترغیب افراد برای استفاده از واکسن در دُزهای سوم و یادآور، اقدامات لازم انجام گیرد تا کسانی که تاکنون موفق به دریافت واکسن نشدند بتوانند از این مهم بهره‌مند شوند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :