کد خبر: 4088367
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶

برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «مردان آسمانی» در سمنان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «مردان آسمانی» به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان خبر داد.

برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «مردان آسمانی» در سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، امروز، ششم مهر، در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «مردان آسمانی» توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری استان سمنان خبر داد و افزود: این مسابقه ویژه بزرگسالان بوده و در سطح ملی برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با بیان اینکه علاقمندان می‌توانند از سی‌ام شهریورماه تا سی‌ام مهرماه با مراجعه به سامانه مسابقات الکترونیک کتاب‌خوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.samakpl.irfh فایل منبع را دریافت کنند اظهار کرد: طبق اعلام دبیرخانه این مسابقه، زمان اعلام نتایج سی‌ام آبان ماه خواهد بود که به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

طاهریان متذکر شد: هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمند و مغتنمی است تا ملت سرافراز ایران بار ديگر با مرور خاطرات و حماسه‌های سرداران دلير خود در جبهه‌های حق عليه باطل، ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌های شهدا، از رزمندگان و ايثارگران هشت سال جنگ تحميلی، تجليل کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با تأکید بر اینکه همه سازمان‌ها در نشر ارزش‌های دفاع مقدس باید سهیم باشند، یادآور شد: کتابخانه‌های عمومی استان توانسته‌اند با برگزاری برنامه‌های فرهنگی مثل مسابقات کتاب‌خوانی، نشست‌های نقد و بررسی کتاب‌های حوزه دفاع مقدس نشست کتاب‌خوان و برنامه‌های شاخص دیگر در این مسیر پیش‌قدم باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha