کد خبر: 4105180
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹

ودیعه‌گذاران حج تمتع استان سمنان اطلاعات خود را تکمیل کنند

مدیر حج و زیارت استان سمنان گفت: ۸۵ درصد ودیعه‌گذاران حج تمتع استان هنوز در فراخوان تکمیل اطلاعات اقدام نکرده‌اند و انتظار است نسبت به به‌روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند.

۸۵ درصد ودیعه‌گذاران حج تمتع در سمنان اطلاعات خود را تکمیل کنند

به گزارش ایکنا از سمنان، خلیل دلپاک، مدیر حج و زیارت استان سمنان، عصر روز گذشته، 15 آذر، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون ۱۵ درصد ودیعه‌گذاران حج تمتع استان سمنان در فراخوان تکمیل اطلاعات نسبت به تکمیل اطلاعات فردی اقدام کردند گفت: ثبت‌نام برای شرکت در حج تمتع مربوط به سال ۱۳۸۶ و سال‌های قبل است که بسیاری افراد در هنگام ثبت‌نام در آن زمان فاقد کدپستی، تلفن همراه و حتی تلفن ثابت بودند.

به گفته وی؛ بسیاری از ودیعه‌گذاران حج تمتع در استان سمنان در زمان ثبت‌نام حتی کدملی نیز ارایه ندادند و اکنون ضرورت دارد نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیر حج و زیارت استان سمنان با اشاره به گذشت زمان ثبت‌نام حج تمتع، یادآور شد: از زمان ثبت‌نام تاکنون ممکن است نشانی محل زندگی بسیاری افراد نیز تغییر کرده باشد.

دلپاک با اشاره به اینکه ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌توانند با استفاده از یکی از چهار روش نسبت تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند اظهار کرد: ودیعه‌گذاران حج تمتع در استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی فراخوان عمومی تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع به این نشانی اینترنتی با پاسخ به پرسش‌ها نسبت به ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

وی ادامه داد: ودیعه‌گذاران حج تمتع در استان سمنان می‌توانند با تماس با شماره تلفن ۰۲۳۳۳۴۴۵۱۸۲ در ساعت‌های اداری نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند و مراجعه به دفاتر زیارتی مجاز از دیگر راهکارهای شرکت در فراخوان عمومی تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع است.

مدیر حج و زیارت استان سمنان با اشاره به اینکه ارسال عدد یک به شماره‌ ۵۰۰۰۴۰۷۵۰۰۰۴۸۰ از دیگر راهکارهای تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع استان سمنان است افزود:  ۲۱ دفتر حج و زیارت در استان سمنان فعالیت دارد.

دلپاک افزود: امسال پنج کاروان حجاج از استان سمنان در قالب کاروان های ۸۵ نفره، ۱۱۵ نفره و ۱۳۵ نفره به صورت مدینه قبل و مدینه بعد به حج تمتع اعزام شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha