اسکان ۱۹۵ هزار مسافر نوروزی در سمنان
کد خبر: 4130401
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

اسکان ۱۹۵ هزار مسافر نوروزی در سمنان

دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان سمنان از اقامت ۱۹۵ هزار مسافر نوروزی در سراسر استان تا روز هشتم فروردین خبر داد.

ارسالی// اسکان 195 هزار مسافر نوروزی در سمنان

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان سمنان، امیر کرم‌زاده، دبیر ستاد خدمات سفر استان، امروز، 9 فروردین با اشاره به اینکه از ابتدای طرح نوروزی تا هشتم فروردین در سراسر استان  ۱۹۵ هزار مسافر نوروزی اقامت و اسکان یافتند، گفت: در بازه زمانی ۱۹ روز از طرح نوروزی، بیش از ۱۵۷ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری استان سمنان بازدید کردند.

وی ادامه داد: بر طبق آمارها مسافران نوروزی استقبال بسیار خوبی از جاذبه‌های تاریخی، ابنیه، مکان‌های مذهبی، گردشگری و تفرجگاه‌های استان سمنان داشتند، که در این راستا آمار گردشگران نسبت به سال قبل افزایش خوبی داشته است.

دبیر ستاد خدمات سفر استان سمنان با اشاره به اینکه اسکان مسافران نوروزی در زیرساخت‌های گردشگری استان مانند هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، سوئیتهای ادارات، زیرساخت‌های آموزش و پرورش صورت گرفته متذکر شد: تا روز هشتم فروردین نزدیک به ۴۰۰ بازدید نظارتی از اماکن مختلف گردشگر پذیر استان مانند رستوران‌ها، هتل‌ها، بوم گردی‌ها صورت گرفته است.

به گفته وی نحوه عرضه خدمات، مسائل بهداشتی، قیمت از جمله موضوعاتی است که در این بازدیدها لحاظ می‌شود و مسائلی که نیاز به اصلاح داشت تذکر داده شد.

انتهای پیام
captcha