طرح پیشتازان به یاد شهید «احمدی روشن» در دامغان اجرا می‌شود
کد خبر: 4189479
تاریخ انتشار : ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹

طرح پیشتازان به یاد شهید «احمدی روشن» در دامغان اجرا می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از اجرای طرح بزرگ پیشتازان به یاد شهید «احمدی روشن» با همکاری این اداره در دامغان خبر داد.

طرح پیشتازان به یاد شهید «احمدی روشن» در دامغان

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ابراهیم پورتقی، سرپرست این اداره کل امروز، 2 دی  از از اجرای طرح بزرگ پیشتازان به یاد شهید احمدی روشن در دامغان خبر داد و گفت: این همایش تشریح و ثبت‌نام اولیه این طرح که ویژه دانش‌آموزان پسر متوسطه دوره اول است عصر یکشنبه سوم دی در سالن همایشهای مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهچراغی دامغان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طرح پیشتازان در ابعاد مختلف از جمله آموزشهای درآمد زایی و کسب و کار برای دانش‌آموزان و خانواده‌ها، جلسات مهارتهای زنگی، خودسازی و تفکر، مهارت افزایی در حوزه‌های کاربردی، برنامه‌نویسی، گرافیک و انگلیسی، اردوهای تفریحی، تربیتی، مهارتی و مسابقات و برنامه‌های جمعی برای ارتقای مهارتهای شخصیتی و اجتماعی دانش‌آموزان اجرا خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان افزود: این طرح توسط مدیریت آموزش و پرورش و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و برای ثبت‌نام حضور در همایش مقدماتی آن الزامی است.

انتهای پیام
captcha