ایجاد رسانه تصویری مجزا در حوزه‌های انتخابیه سمنان
کد خبر: 4189974
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶

ایجاد رسانه تصویری مجزا در حوزه‌های انتخابیه سمنان

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینکه یکی از تدابیر اندیشیده شده در این دوره از انتخابات راه‌اندازی کانال تلویزیونی است، گفت: حوزه‌های انتخابیه یک کانال مجزا خواهند داشت.

حسین شجاعی دبیر ستاد انتخابات استان سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی استانداری، حسین شجاعی، دبیر ستاد انتخابات استان، عصر روز گذشته، 4 دی در نشست شورای اداری میامی یکی از راهکارهای افزایش مشارکت مردم را امید آفرینی دانست و افزود: مسئولان نهادهای دولتی و خدماتی شهرستان میامی اقدامات صورت گرفته دستگاه‌های خود را اطلاع‌رسانی کنند.

وی ادامه داد: بسیاری از مردم درباره کارهای صورت گرفته اطلاعی ندارند که در این راستا بازدیدهای ما از ایوانکی تا میامی نشان می‌دهد که کارهای بزرگی در استان در دست اجراست اما مردم همان منطقه هم اطلاع از آن ندارند.

شجاعی با بیان اینکه مسئولان ارشد استانی تاکنون ۴۰۰ روستا را به صورت حضوری بازدید کرده و بالغ بر ۷۰۰ مصوبه در این بازدیدها به تصویب رسیده متذکر شد: ۸۰ درصد این مصوبات اجرایی شده که عمدتاً درباره عمران، آبرسانی، خدمات، زیرساخت و … بوده است و باید این مسائل را به مردم بازگو کرد.

وی افزود: یکی از اتفاقات خوبی که در این دوره انتخابات قرار است رخ دهد و در سطح کشور نیز مصوب شده ایجاد کانال‌های رسانه‌ای برای حوزه‌های انتخابیه است که چهار حوزه انتخابیه استان هر کدام یک کانال تلویزیونی خواهند داشت و تا انتخابات به تولید محتوا خواهند پرداخت.

دبیر ستاد انتخابات استان با بیان اینکه این کانال‌ها طی هماهنگی‌های انجام شده سیاست‌هایی را دنبال می‌کنند که یکی از آنها نمایان ساختن ظرفیت‌های هر شهرستان است، اظهار کرد: یکی از اهداف ما از راه اندازی این کانال‌ها تبیین موفقیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در هر شهرستان است تا مردم از آن آگاه شوند.

انتهای پیام
captcha