جشنواره «امید فردا» در مدارس سمنان برگزار شد
کد خبر: 4198360
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸

جشنواره «امید فردا» در مدارس سمنان برگزار شد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان سمنان گفت: مرحله مدرسه‌ای جشنواره «امید فردا» به یاد سه هزار شهید استان در قالب نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری دانش‌آموزان در مدارس برگزار شد.

علی اکبر عرب خراسانی معاون آموزش و پرورش استان سمنان

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، علی‌اکبر عرب‌خراسانی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سمنان، صبح امروز، 17 بهمن‌ماه با بیان اینکه مرحله مدرسه‌ای جشنواره «امید فردا» به یاد سه هزار شهید استان در قالب نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری دانش‌آموزان در مدارس برگزار شد، گفت: این برنامه‌ها همزمان با دهه فجر و مصوب کمیته فرهنگیان و دانش‌آموزان کنگره سه هزار شهید استان سمنان است.

وی افزود: مرحله مدرسه‌ای جشنواره امید فردا، با رویکرد مدرسه‌محوری برگزار می‌شود که در این راستا گسترش و تعمیق فعالیت‌های پرورشی در مدرسه محور این نمایشگاه و فعالیت‌هاست. همچنین کشف، رشد و شکوفایی استعدادها و افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان نسبت به فرهنگ و هنر ملی اسلامی از دیگر محورهای این برنامه‌هاست.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سمنان با بیان اینکه این دست برنامه‌ها همه ساله با هدف ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم با هدایت و نظارت وزارت آموزش و پرورش اجرایی می‌شود، گفت: امسال نیز مدارس استان در دهه فجر میزبان این نمایشگاه‌ها هستند.

به گفته وی جشنواره «امید فردا» در چهار سطح آموزشگاهی (مدرسه‌ای)، منطقه‌ای، استانی و کشوری اجرایی می‌شود.

انتهای پیام
captcha