کد خبر: 4218758
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴

نمایشگاه عکس «آخرین پرواز سیمرغ» در سمنان گشایش یافت

نمایشگاه عکس «آخرین پرواز سیمرغ» به‌مناسبت شهادت خادم‌الرضا آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان و جمعی از مسئولان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه عکس «آخرین پرواز سیمرغ» در سمنان با حضور مسئولان استانی

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نمایشگاه عکس «آخرین پرواز سیمرغ»، هفتم خردادماه به‌مناسبت شهادت خادم‌الرضا(ع) آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور شهید با حضور فرج‌الله شوشتری، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان و جمعی از مسئولان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان گشایش یافت.

در این نمایشگاه که در گالری سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان دایر شده؛ عکس‌هایی از سفر رئیس‌جمهور شهید به سمنان و نیز آیین‌های بزرگداشت شهید جمهور و شهدای خدمت به‌ویژه خادم‌الرضا  آیت‌الله رئیسی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

همچنین در این نمایشگاه 30 قاب عکس از آخرین سفر رئیس‌جمهور شهید به استان سمنان که توسط عکاسان هنرمند این استان و دانش‌آموختگان انجمن سینمای جوانان استان تولید شده ارائه شده است.

نمایشگاه آخرین پرواز سیمرغ به مدت یک هفته در سمنان برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 8 تا 12 و 17 تا 20 از آن در گالری سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان بازدید کنند.

نمایشگاه مذکور پس از سمنان تا اربعین شهدای خدمت در سایر شهرستان‌های استان سمنان نیز دایر خواهد شد.

انتهای پیام
captcha