کد خبر: 4219343
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۹
امام جمعه آرادان:

تشییع شهدای خدمت نشان از قدرشناسی مردم ایران بود

حجت‌الاسلام جلیل شریفی‌نیا با بیان اینکه مراسم گرامیداشت برای شهدای خدمت نشان از قدرشناسی مردم ایران دارد، گفت: جهانیان قدرشناسی مردم ایران اسلامی را نظاره گر بودند.

حجت الاسلام جلیل شریفی نیا امام جمعه آردان

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام جلیل شریفی‌نیا، امام جمعه آرادان، امروز، 11 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه آرادان در مسجد صاحب‌الزمان(عج) به شهادت شهید آیت‌الله رئیسی، اشاره کرد و گفت: مردم قدردان ایران هنوز هم در گوشه و کنار کشورمان، مراسم گرامیداشت برای شهدای خدمت برگزار می‌کنند و این نشان از قدرشناسی مردم دارد.

وی افزود: ایران در ماتم از دست دادن شهید رئیسی، عزا خانه شد زیرا مردم با این حضور، از خدمات با ارزش دولت شهید رئیسی، قدردانی کردند.

امام جمعه آرادان با بیان اینکه جهانیان تشییع باشکوه شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی را دیدند که بعد از تشییع باشکوه شهید سلیمانی و امام راحل، چه حجم از ارادت و ماتم در کشورمان بود، یادآور شد: جهانیان قدرشناسی مردم ایران اسلامی را به نظاره نشستند.

به گفته وی؛ مردم ایران برای شهدای خدمت سنگ تمام گذاشتند که در این راستا نباید وقتی چند نفر معدود در گوشه و کنار کشور صحبت‌هایی می‌کنند، ناامید شد، حتی امام علی(ع) هم وقتی به شهادت رسید معاویه و نزدیکانش سجده شکر کردند.

امام جمعه آرادان با بیان اینکه افرادی که توهین می‌کنند نادان و ناآگاه هستند و اگر مغرض هستند، ادامه دهندگان همان راه شیطانی ابوسفیان‌ها و ابوجهل‌ها و معاویه‌ها هستند اظهار کرد: اتفاقات فراوانی در منطقه در حال رخ دادن است که در این راستا اسرائیل منطقه رفح که خودشان منطقه امن برای آوارگان اعلام کردند را بمباران کرد و مردم را به شهادت رساند.

به گفته حجت‌الاسلام شریفی‌نیا این جنایت‌ها آنقدر فجیع بود که حتی بخشی از کنگره آمریکا هم علیه اسرائیل اعلام موضع کرد و شاهد بودیم که برای اولین بار اتحادیه اروپا هم اعلام کرد که تحریم اسرائیل باید بررسی شود.

انتهای پیام
captcha