کد خبر: 4219346
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

امیدآفرینی ملاک کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه رویکرد مجلس باید دوری گزیدن از جنجال باشد، گفت: نمایندگان مجلس امید آفرینی را ملاک کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی، امام جمعه سمنان، ظهر امروز، 11 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه مصلای امام علی(ع) شهر سمنان با بیان اینکه مجلس جدید کار را آغاز کرده است، گفت: نمایندگان مجلس باید به دور از جنجال و التهاب‌آفرینی به قانون‌گذاری و نظارت بر اجرا بپردازند.

وی امید آفرینی را ملاک کار نمایندگان مجلس دانست و افزود: با التزام اخلاقی و همدلانه و دور بودن از هیاهو می‌توان گفت که مجلس در تراز انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به اینکه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شرایطی است که ملت عزادار رئیس‌جمهور پیشین خود است یادآور شد: در این برهه حساس کنونی باید به فرموده‌های رهبر معظم انقلاب در تمام ارکان گوش فرا داد تا بتوان به پیروزی رسید.

حجت‌الاسلام مطیعی ادامه داد: این موضوعات نباید ما را از جنایات رژیم صهیونیست و کشتار در رفح غافل کند زیرا شهید آیت‌الله رئیسی و همرزمان او همواره بر تقویت جبهه مقاومت تأکید داشتند بنابراین باید این مسیر ادامه یابد.

به گفته وی؛ نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان آمریکایی باید در داخل کشور نیز تبیین شود، که بر این اساس انتظار می‌رود فعالان حوزه مجازی به جای پرداخت به حواشی به این موضوعات توجه بیشتری داشته باشند و از کلام رهبر معظم انقلاب بیشتر بهره گیرند.

انتهای پیام
captcha