کد خبر: 4221558
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۴

اجرای طرح «نذر قربانی» در سمنان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سمنان از آغاز پویش نذر قربانی برای جمع‌آوری نذور مردم این استان در آستانه عید قربان خبر داد.

نذر قربانی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان، محمدحسین ذوالفقاری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سمنان، 26 خردادماه با اشاره به اجرای طرح «نذر قربانی» در آستانه عید قربان در این استان گفت: ۱۶۰ مرکز نیکوکاری و دفاتر یازده‌گانه کمیته امداد در استان آماده دریافت دام، کمک نقدی و گوشت قربانی هستند که دام‌های زنده جمع‌آوری شده پس از ذبح شرعی بعد از ۴۸ ساعت با رعایت مسائل بهداشتی با اولویت خانواده‌های دارای بیمار صعب‌العلاج و دارای سوءتغذیه توزیع می‌شود.
 
وی ادامه داد: همکاری و همراهی بسیار خوب مردم استان سمنان با کمیته امداد در کمک به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استمرار دارد که در این راستا در مناسبت‌ها ملی و مذهبی نیکوکاران توجه بیشتری به نیازمندان دارند.
 
مدیرکل کمیته امداد سمنان با اشاره به اینکه نزدیک به  ۳۵ هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان و همچنین ۱۴ هزار و ۸۵۰ نفر تحت حمایت ۱۶۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان سمنان هستند، بیان کرد: عزم راسخ کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، حجاج بیت‌الله الحرام و خیران برای رنگین کردن سفره نیازمندان در عید سعید قربان است.

وی یادآور شد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۳۸ اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان و کد دستوری #۰۲۳*۸۸۷۷* از جمله‌های راه‌های مشارکت در پویش نذر قربانی است.

انتهای پیام
captcha