خون شهدای حادثه تروریستی کرمان، به سیلی ویرانگر تبدیل خواهد شد

 حادثه تروریستی کرمانبه گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، حجت‌الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و سید محمدرضا هاشمی، استاندار در پیامی ضمن محکومیت فاجعه حادثه تروریستی کرمان همدردی مردم سمنان با کرمان را اعلام کردند.

در این پیام آمده است: در چهارمین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، حادثه تروریستی و کور دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی که حتی از دوستداران و زائران سردار سرافراز جبهه مقاومت نیز هراس دارند، موجی از غم و اندوه را بر دل‌های ملت بزرگ ایران جاری ساخت و تمامی آزادی خواهان و استقلال‌طلبان را به سوگ نشاند.

در ادامه این پیام آورده شده؛ شکی نیست که قطره قطره خون پاک این شهیدان در رویشی اعجاز برانگیز، به سیلی بنیان‌کن و ویرانگر تبدیل خواهد شد و بساط ظلم و استبداد و ستم را در هم خواهد پیچید و البته آن روز دیر نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سمنان یادآور شدند: آمریکای جنایتکار و رژیم تروریست و غاصب صهیونیستی بدانند که به خاک و خون کشیدن ده‌ها انسان بی‌گناه از زن و کودک و پیر و جوان نه تنها بیش از پیش بر حقانیت و اهداف نورانی و جهان شمول این انقلاب، مُهر تأیید خواهد زد، بلکه هر لحظه چهره‌ کثیف و منحوس جنایتکاران و فریب‌خوردگان و تروریست‌های وابسته به دشمنان این ملت را برای جهانیان هویدا و مشهود خواهد ساخت.

در این پیام می‌خوانیم: به فرموده، آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای بر این باوریم که پویشگران صراط حق و ره‌پویان راه شهید قاسم سلیمانی و سایر شهدای والامقام، تا لحظه‌ گرفتن انتقام از این سفاکان و خون‌خواران تاریخ، آرام نخواهند نشست و انتقام خون‌های به ناحق ریخته این حادثه، به یاری خداوند قهار و به دست فرزندان رشید این مرز و بوم ستانده خواهد شد.

در خاتمه پیام هم آمده است: این‌جانبان ضمن محکوم نمودن این حادثه تروریستی و وحشیانه، شهادت جمعی از هم وطنان عزیز در این واقعه دردناک را به ساحت نورانی حضرت، ولی‌عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب و آحاد ملت ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض نموده و با آرزوی علو درجات برای شهدای مظلوم این حادثه و شفای عاجل تمامی مصدومان و مجروحان، صبر و اجر از درگاه خداوند سبحان برای بازماندگان مسئلت می‌نمائیم.