کد خبر: 3828995
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده و مسئول نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان سمنان با بیان اینکه دشمنان اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را برنمی‌تابند، گفت: رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات پیش‌رو در افزایش مشارکت سیاسی مردم اثرگذار است.

رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات پیش‌رو در افزایش مشارکت سیاسی مردم اثرگذار است

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام عربی، نماینده و مسئول نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان سمنان 30 تیر در دیدار با خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه شورای نگهبان از نهادهای بی‌بدیل در نظام است، اظهار کرد: جلوگیری از ورود افراد نالایق به مراکز اصلی نظام از وظایف ماست.

وی با بیان اینکه رعایت اصل بی‌طرفی از سوی برگزارکنندگان و عوامل اجرایی انتخابات پیش‌رو در افزایش مشارکت سیاسی مردم اثرگذار است، بیان کرد: حفظ و حراست از جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس ایران اهمیت بسزایی دارد که شورای نگهبان نهادی بی‌طرف و عامل به قانون است.

نماینده و مسئول نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان سمنان یادآور شد: اصل بی‌طرفی بین مجریان و عوامل اجرایی ستاد انتخابات استان سمنان باید مدنظر قرار گیرد؛ چرا که این اصل مهم نقش بسیار مهمی در افزایش حضور مردم پای صندوق‌های رأی دارد.

عربی ادامه داد: حضور مردم همیشه در صحنه ایران در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف اقتدار و شکوه و عظمت این انقلاب و نظام را دوچندان کرده است که در این راستا ایران اسلامی نظامی مقتدر در تمامی عرصه‌های علمی، نظامی، سیاسی است.

مسئول نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان سمنان ولایتمداری و حضور مردم در صحنه را رمز اقتدار نظام برشمرد و افزود: انتخابات پیش رو مانند دیگر انتخابات برگزار شده بعد از انقلاب از حساسیت برخوردار است که لازم است عاملان اجرایی آن اشراف کامل به قانون و آئین‌نامه‌های آن داشته باشند تا انتخابات پرشور و حماسی دیگری را شاهد باشیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: