کد خبر: 4217930
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰

عدالت‌گستری از خدمات آیت‌الله رئیسی(ره) بود

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه عدالت‌گستری و مبارزه با مفاسد اقتصادی از خدمات آیت‌الله رئیسی(ره) است اظهار کرد: این شهید والامقام با نیت خدمت صادقانه به آحاد مردم از قوه قضائیه به ریاست جمهوری اسلامی ایران آمد.

حجت الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در آیین  گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و چهارمین روز شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان امروز، سوم خرداد هم‌زمان با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و در چهارمین روز شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست فقید جمهوری اسلامی و همراهان ایشان و جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) ستاد فرماندهی انتظامی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای عملیات بیت‌المقدس با بیان اینکه مراسم باشکوه تشییع پیکر شهدای خدمت در نقاط مختلف بیانگر عمق ارتباط مردم با خدمتگزاران خود بود، بگونه‌ای که حتی دشمنان نیز به عظمت آن اذعان کردند گفت: آنان که با این شهید والامقام همنشین بوده‌اند نقل‌های فراوانی از طاعت، بندگی، معنویت و محبت ایشان به خداوند بیان کرده‌اند. 

وی با اشاره به سفر اخیر رئیس‌ جمهور به استان گفت: شهید رئیسی(ره) در پیشگاه خداوند اهل ذکر و دعا و در برابر مردم اهل تواضع و فروتنی بود و خود را خدمتگزار مردم می‌دانست. 

امام جمعه سمنان ادامه داد: تواضع در برابر مردم بویژه محرومان و مؤمنان را دستور خداوند به نبی اکرم(ص) برشمرد و گفت: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی(ره) در طول ۳۳ ماه عمر دولت سیزدهم، بالغ بر ۴۷ سفر استانی انجام داد و به همین دلیل نیز امروز در میان مردم به شهید خدمت شناخته می‌شود. 

حجت‌الاسلام مطیعی با یادآوری خدمات شهید رئیسی(ره) در مدت حضور در آستان قدس رضوی متذکر شد: ایجاد مجموعه‌های خادمیاری رضوی از ماندگارترین خدمات آن شهید والامقام به زائران و عاشقان امام رضا(ع) بود. 

امام جمعه سمنان، عدالت‌گستری و مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی دیگر از خدمات آیت‌الله رئیسی(ره) در سال‌های گذشته برشمرد و افزود: این شهید والامقام با نیت خدمت صادقانه به آحاد مردم از قوه قضائیه به ریاست جمهوری اسلامی آمد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان با بیان اینکه ملت ایران خدمتگزاری مخلص، خدوم و فداکار را از دست داد یادآور شد: مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خود فرمودند برای شهید رئیسی، صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت. 

به گفته وی؛ برخی از خدمات شهید رئیسی در آینده نتیجه خواهد داد که در این راستا وقتی کسی تمام زندگی خود را وقف مردم و رضایت خداوند می‌کند، زمینه عاقبت‌به‌خیری خود را فراهم کرده است.

حجت‌الاسلام مطیعی خدمت‌رسانی به مردم را درس اصلی شهدای خدمت به مسئولان و کارگزاران دانست و گفت: امروز عزیزانی را از دست داده‌ایم که خدمتگزاری به مردم را به بهترین وجه دنبال کردند و در نهایت نیز در مسیر خدمت‌، به ملکوت اعلی پیوستند. 

انتهای پیام
captcha