کد خبر: 4221456
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۷

مشارکت در انتخابات موجب اقتدار نظام در عرصه بین‌المللی است

امام جمعه سمنان با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را در عرصه بین‌المللی تقویت و همبستگی داخلی را افزایش خواهد داد گفت: مشارکت موجب ارتقا مقبولیت نظام است.

حجت الاسلام مطیعی امام جمعه سمنان

به گزارش ایکنا به نقل از ستاد نماز جمعه استان سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی، امام جمعه سمنان ظهر امروز، 25 خرداد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان اظهار کرد: تخریب نامزدها در فضای مجازی دور از اخلاق اسلامی است که در این راستا انتظار می‌رود نامزدها دور از تخریب رقیب که به اصل نظام ضربه بزند به تشریح برنامه‌های خود بپردازند.

وی خواستار اخلاق مداری نامزدها و حامیان آنها شد و افزود: نامزدها باید به یکدیگر احترام بگذارند و هواداران و نامزدها باید بدانند در صورت عدم کسب اکثریت آرا به وظیفه خود عمل کرده و در پیشگاه مردم سربلند بیرون آمدند.

حجت‌الاسلام مطیعی با اشاره به اینکه از بین نامزدها یک نفر به عنوان اصلح انتخاب خواهد شد، یادآور شد: مردم و هواداران باید پس از انتخابات ریاست جمهوری تعصب، سلیقه را کنار گذاشته و رئیس جمهور چهاردهم را در اداره کشور یاری دهند.

به گفته وی؛ مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را در عرصه بین‌المللی تقویت و همبستگی داخلی را افزایش خواهد داد و مقبولیت نظام را ارتقا می‌بخشد.

انتهای پیام
captcha