کد خبر: 4221463
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰

مهمترین اصل در انتخابات مشارکت حداکثری مردم است

امام جمعه شاهرود بر اصل مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد و گفت: انتخاب بهترین رئیس جمهور با بالاترین یا کمترین آرا در هر صورت دارای پیام و پیامد برای دنیا و کشور است.

حجت الاسلام امینی امام جمعه شاهرود

به گزارش ایکنا، به نقل از ستاد نماز جمعه استان سمنان، حجت‌الاسلام عباس امینی، امام جمعه شاهرود ظهر امروز، 25 خرداد در خطبه‌های نماز جمعه در مصلا مدرسه قلعه مهمترین مسئله در انتخابات را مشارکت حداکثری مردم دانست و گفت: با توجه به شعار مردم‌سالاری دینی از یادگاری امام راحل مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید موضوع اول باشد.

امام جمعه شاهرود با تأکید بر اینکه شرکت هر ایرانی با هر گرایش، نگرش، دین و مذهب، نقد و انتقاد در انتخابات مهم است، یادآور شد: انتخاب بهترین رئیس جمهور با بالاترین یا کمترین آرا در هر صورت دارای پیام و پیامد برای دنیا و کشور است.

امینی تولید اقتدار ملی، تقویت مقبولیت نظام، ارتقای ثبات سیاسی در کشور، افزایش همبستگی و وحدت ملی، از بین رفتن طمع دشمن در کشور، کاهش آسیب‌پذیری ارکان اجرایی نظام، افزایش بازدارندگی نرم و دفع تهدیدها، تقویت موقعیت نظام در منطقه را از مزایای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برشمرد.

به گفته وی؛ دشمن میلیاردها دلار برای بودن در منطقه خرج می‌کنند ولی جمهوری اسلامی با کمترین هزینه با ایجاد محبت، فرهنگ و انس بین ملت‌های منطقه مقبولیت دارد.

انتهای پیام
captcha