کد خبر: 4059947
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با بیان اینکه در حرکت قراردادن جوانان به سمت ایده و اجرای آن گامی به سوی توسعه است، گفت: دانشجویان ایده‌پرداز در قالب پرداخت کمک هزینه حمایت می‌شوند.

حمایت از دانشجویان ایده‌پرداز در قالب پرداخت کمک هزینه

به گزارش ایکنا از سمنان، عبدالحسین کلانتری،معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم عصر روز گذشته 5 خرداد در حاشیه بازدید از بازارچه کارآفرینی دانشگاههای سمنان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه زمینهسازی میکنیم تا آئیننامه فعالیت انجمنهای علمی بسط و گسترش پیدا کند تا شامل فعالیت فناوری شود، اظهار کرد: با پارکهای علم و فناوری دانشجویان ایدهپرداز در قالب پرداخت کمک هزینه حمایت میشوند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب توجه به جوانان را بسیار سفارش کردند که در این راستا یکی از راههای تحقق این بند از این بیانیه حمایت از صاحبان ایده و میدانداری به افرادی که بتوانند طرحهای خلاقانه خود را به راحتی اجرا و موجب توسعه کشور شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم درخصوص حمایت وزارت علوم از دانشجویان نخبه افزود: آئیننامه جدیدی در حال تنظیم است تا طبق آن بر اساس فعالیتهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دانشجو این افراد تسهیلات بنیاد نخبگان هم بهرهمند شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: